Dzisiaj jest: 16.10.2021, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Klub Lokalnych Przedsiębiorców

Dodano: 4 lata temu Czytane: 918 Autor:

Z inicjatywy Klubu Lokalnych Przedsiębiorców działających na terenie Powiatu Gdańskiego powstało Stowarzyszenie (obecnie w fazie rejestracji w KRS)

Klub Lokalnych Przedsiębiorców
Za tą inicjatywą ruszył również fanpage i Grupa na facebook-u.

Opis:
Klub Lokalnych Przedsiębiorców ma na celu integrację, zrzeszenie i promocję lokalnych firm i ich przedstawicieli oraz kształtowanie świadomości społecznej w ramach tzw. lokalnego patriotyzmu gospodarczego. Przedstawimy tutaj m.in. propozycję innowacyjnego rozwiązania z zakresu reklamy w internecie, opowiadamy o rozwiązaniach prawnych i podatkowych dla przedsiębiorców oraz opowiemy o akcji "Tu mieszkam - tu kupuję", która wesprze miejscowy biznes. Efektem naszych wspólnych działań ma być jak największa integracja i wzajemne wsparcie na różnych obszarach możliwej współpracy pruszczańskich przedsiębiorców.
JAK NAJLEPIEJ KORZYSTAĆ Z GRUPY: Nie przychodź do grupy z określonym celem, ale z zamiarem Dołącz do grupy z intencją, z zamiarem tworzenia kontaktów, pomagania innym, dzielenia się Twoją wiedzą, a nie w celu sprzedaży, promocji, budowania listy bezpośrednich odbiorców, czy listy mailingowej. Dziel się ekspertyzą, wiedzą i doświadczeniem Zostanie to w 100% docenione. Droga do tworzenia świetnego biznesu jest dla każdego z nas ciężka – Twoja pomoc z pewnością przyda się grupie.
 
Źródło: https://www.facebook.com/groups/151090132098382/
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Polecane